Kategoria
4248

1490400 KRATuleja Belki

Dostępność

Na Dziś4

n0

Rodzaj mocowania podstawa gumowo-metalowa
Strona zabudowy z przodu
Materiał Guma / metal
Numer seryjny 1490400

4090287 KRAPODUSZKA AMORTYZATORA
oprócz 4x4

Dostępność

Na Dziś3

n0

Strona zabudowy oś tylna
Ilość na oż 2
Numer seryjny 4090287

4222150 KRASworzeń Wahacza

Dostępność

Na Dziś3

n0

Strona zabudowy oś przednia
Strona zabudowy z obu stron
Strona zabudowy na dole
Numer seryjny 4222150

4231520 KRASILENTBLOK WAHACZA OPEL

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia, na dole
Strona zabudowy z tyłu
Numer seryjny 4231520

4231588 KRATuleja Wahacza

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia
Strona zabudowy z obu stron
Strona zabudowy wewnątrz
Strona zabudowy z tyłu
Numer seryjny 4231588

4231850 KRATULEJA BELKI

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy tylna oś po obydwu stronach
Numer seryjny 4231850

430-00-8328 SAKŁącznik stabilizatora L/P

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Numer seryjny S4308328

4300223 KRAŁĄCZNIK STB
KPL. z gumkami

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Numer seryjny 4300223

4300250 KRAŁĄCZNIK STABILIZATORA L/P

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M10X1.5
Rozmiar gwintu 2 M10X1.5
Numer seryjny 4300250

4300677 KRA31,28

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M10x1.5
Numer seryjny 4300677

4302039 KRAŁącznik

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M10x1.5
Rozmiar gwintu 2 M10x1.5
Numer seryjny 4302039

4302327 KRA36,32

Dostępność

Na Dziś3

n0

Strona zabudowy tylna oś po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M10X1.5
Rozmiar gwintu 2 M10X1.5
Numer seryjny 4302327

4305918 KRAŁącznik Stb.

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M12x1.75
Rozmiar gwintu 2 M12x1.75
Numer seryjny 4305918

4306800 KRAŁĄCZNIK STABILIZATORA

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Rozmiar gwintu 1 M10x1.5
Rozmiar gwintu 2 M10x1.5
Numer seryjny 4306800

4306822 KRADRĄŻEK KIEROWNICZY L/P

Dostępność

Na Dziś2

n0

Strona zabudowy z lewej
Strona zabudowy z prawej
Rozmiar gwintu 1 MM14X1.5R
Numer seryjny 4306822

809901 SIDGuma stabilizatora

Dostępność

Na Dziś2

m9

n0

Strona zabudowy z tyłu
Długość całkowita [mm] 38
średnica wewnętrzna [mm] 15.5
średnica zewnętrzna [mm] 32.5

853620 SIDSilentblok wahacza przedni

Dostępność

Na Dziś2

m9

n0

Strona zabudowy z przodu
Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Długość całkowita [mm] 38
średnica wewnętrzna [mm] 14
średnica zewnętrzna [mm] 37
Rodzaj wahacza Wahacz poprzeczny
Rodzaj mocowania podstawa gumowo-metalowa

864805 SIDGuma stabilizatora
śr.27mm

Dostępność

Na Dziś4

m9

n0

Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Długość całkowita [mm] 35
średnica wewnętrzna [mm] 27

9864 SIDŁącznik stabilizatora

Dostępność

Na Dziś2

m9

n0

Pokaż składniki zestawu
Strona zabudowy z przodu
Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
Pręt/rozpórka drążek skrętny łącznikowy
Długość 1 [mm] 86
Rozmiar gwintu 1 MM8X1.25R

J50036D KORSILENTBLOK DRĄŻKA POPRZECZNEGO DAEWOO

Dostępność

Na Dziś2

1006100027/HD MEYSILENTBLOK WAHACZA VW

Dostępność

Na Dziś4

ap

TU0017 DOKSILENTBLOK WAHACZA MAZDA

Dostępność

Na Dziś2

J54002A YMTSILENTBLOCK WAHACZA

Dostępność

Na Dziś2

985807 EVRSILENTBLOK WAHACZA FIAT UNO

Dostępność

Na Dziś2

n6

f6

m2